حراجی برتر

عضویت در خبرنامه

چنانچه می خواهید در جریان پیام ها و حراجی های هفتگی ما باشید لطفا نام و ایمیل خود را وارد کنید.
فرمت ایمیل نامعتبر است.

راهنمای پرداخت اینترنتی

. جهت انجام پرداخت اینترنتی در سایت حراجکده نیاز است که دارای یکی از کارتهای بانکی متصل به شبکه شتاب کشور باشید. جهت انجام پرداخت به اطلاعات زیر نیاز می باشد:

.

شماره کارت

شماره کارت یک شماره ی 16 تا 19 رقمی می باشد که بر روی کارت درج شده است.

بالای صفحه .

رمز دوم کارت (PIN2)

شماره رمز اینترنتی کارت، با شماره رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه های خود پرداز (ATM) وارد می نمایید، متفاوت می باشد. در زیر روش کار برای اخذ رمز دوم توضیح داده شده است، شما می توانید با مراجعه به هر یک از پایانه های خودپرداز (ATM) بانک خود به روش ذیل اقدام نموده و رمز اینترنتی کارت خود را دریافت نمایید.

  1. پس از ورود کارت خود در پایانه های خودپرداز بانک و وارد نمودن رمز کارت نسبت به انتخاب گزینه "تغییر رمز" اقدام فرمایید.
  2. گزینه "تغییر رمز اینترنتی" را انتخاب نمایید .
  3. رمز اینترنتی مورد نظر خود را حداقل در 6 رقم وارد و مجدداً طبق فرمان سیستم، رمز را تکرار نمایید.
  4. پس از انجام موفقیت آمیز عملیات، رمز اینترنتی شما فعال میشود.
بالای صفحه .

رمز کارت (PIN)

رمز کارت یک عدد چهار رقمی است. این رمز همان رمزی است که شما هنگام استفاده از دستگاه های خود پرداز (ATM) وارد می نمایید. بالای صفحه

.

کد اعتبار سنجی دوم CVV2

کد CVV2 شماره شناسایی دوم مشتری می باشد که دارای سه یا چهار رقم بوده و مانند شمارۀ 16 رقمی حک شده روی کارت، بر پشت اکثر کارت ها، از جمله کارت بانکهای ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان و پارسیان حک شده است.

نکته: صرفاً وجود کد CVV2 بر روی کارت ها، دلیل بر امکان خرید اینترنتی نیست، بلکه بانک صادر کننده باید امکان خرید اینترنتی را فراهم کرده باشد.

بالای صفحه .

تاریخ انقضای کارت

تاریخ انقضا بر روی اغلب کارت های بانکی حک شده است. در صورت عدم وجود این تاریخ به شعبه صادر کننده کارت مراجعه نمایید.

بالای صفحه .

پست الکترونیکی

ورود آدرس پست الکترونیکی، این امکان را فراهم می کند که رسید پرداخت برای اطلاع شما و استفاده آینده، به آدرسی که داده اید برایتان ارسال گردد. لطفا در وارد کردن پست الکترونیکی دقت فرمایید تا در صورت بروز هر گونه مشکل در پرداخت اینترنتی اطلاعات لازم در اختیار شما قرار گیرد.

بالای صفحه .

صفحه کلید امن

صفحه کلید امن برای وارد کردن اطلاعات در داخل فیلدها در نظر گرفته شده است، این صفحه کلید موارد امنیتی لازم را در هنگام پرداخت اینترنتی برای شما فراهم می کند. اگر برای پر کردن اطلاعات کارت از این صفحه کلید استفاده کنید برنامه های Key logger قادر به ذخیره کردن شماره کارت و رمز اینترنتی شما نخواهند شد.

Key logger برنامه ایست که به محض اجرا بر روی سیستم اعداد فشرده شده توسط کاربر را در خود ذخیره می کند و این باعث می شود که امنیت اطلاعات وارد شده از جانب شما به خطر بیفتد و این اطلاعات در آینده مورد سوء استفاده قرار بگیرند. از آنجایی که در صفحه کلید امن محل قرارگیری کلیدها در هر بار لود شدن صفحه تغییر می کند امکان تشخیص کلیدهای فشرده شده وجود ندارد. در نتیجه برای حفظ امنیت بیشتر پیشنهاد می کنیم که از این صفحه کلید برای ورود اطلاعات کارت استفاده کنید.

بالای صفحه .

نکات امنیتی در پرداخت اینترنتی سیستم حراجکده

برای حصول اطمینان از اینکه در سایت بانک هستید، به نکات زیر توجه فرمایید:

  • در قسمت اول آدرس، در مرورگر وب باید نشانی زیر را ببینید: به https در ابتدای آدرس توجه داشته باشید.
  • قبل از ورود اطلاعات از وجود قفل طلائی رنگ در قسمت بالا و سمت راست صفحه مرورگر وب خود مطمئن شوید، در صورت عدم مشاهده این قفل از وارد کردن اطلاعات کارت خود خودداری کنید.

  • با کلیک بر روی قفل طلایی باید صفحه زیر را مشاهده کنید.

  • پس از حصول اطمینان از موارد فوق می توانید اطلاعات کارت خود را وارد کرده و عملیات مورد نظر را انجام دهید.
پروسه پرداخت بانک در سیستم حراجکده چطور صورت می گیرد؟

پرداخت الکترونیکی ساده ترین، سریعترین و مطمئن ترین روش برای پرداخت می باشد. شما می توانید از طریق کلیه کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب بصورت کاملا امن پرداخت خود را در سیستم حراجکده انجام دهید. کلیه اطلاعات وارد شده شما در پورتال بانک وارد و مبلغ از حساب شما کاسته می شود و شما کد تایید و برگه خرید از حراجکده را در چند دقیقه دریافت خواهید کرد.

آموزش نکات امنیتی هنگام پرداختهای اینترنتی از دروازه پرداخت اینترنتی شرکت تجارت الکترونیک پارسیان

آموزش نحوه دریافت رمز اینترنتی کارتهای بانکی از دستگاه خودپردازبالای صفحه