حراجی برتر

عضویت در خبرنامه

چنانچه می خواهید در جریان پیام ها و حراجی های هفتگی ما باشید لطفا نام و ایمیل خود را وارد کنید.
فرمت ایمیل نامعتبر است.

درباره حراجکده

حراجکده سایت تخفیف و خرید گروهی است که با مدیریت آقای سید مجتبی نیشابوری فعالیت اینترنتی خود را در سال ١۳٩٠ در زمینه ارائه کالا ، خدمات و محصولات کسب و کارهای مختلف شامل (رستوران ها، مراکز تفریحی و ورزشی، مراکز زیبایی، آژانسها و تورهای مسافرتی، مراکز خرید و .....) با ارائه تخفیف ویژه بصورت آنلاین آغاز نموده است.

فلسفه حراجکده:

در زندگی سنتی، مردم برای تامین مایحتاج خود به فروشگاههای مجاور محل سکونت خود می رفتند و خرید کردن امری آسان و لذت بخش بود ولی در زندگی امروزی با توجه به گسترش و پراکندگی مراکز خرید، تنوع محصولات و خدمات، تغییر دائمی در ذوق و سلیقه مردم، افزایش ترافیک، هزینه های رفت و آمد و بالاخره کمبود وقت این امر مشکل گردیده است. برخورد علمی با مقوله بازاریابی،فروش و تبلیغات ما را بر آن داشت تا با توجه به گسترش نفوذ اینترنت در منازل و محل کار و فراهم آمدن زیر ساختار پرداخت الکترونیک این پروسه را با روشی سریع و مطمئن با استفاده از فن آوری روز برای شما آسان گردانیم تا نه تنها لذت و شادی را برای شما به ارمغان آوریم بلکه با بهره گیری از یک ایده جذاب، کالا و خدمات مورد نیاز شما را با ارائه بهترین قیمت ها همراه با تخفیف های بالا در اختیار شما قرار دهیم.

حراجکده چیست؟

تیم حراجکده با بهره گیری از نیروهای متخصص در زمینه مدیریت، بازاریابی، تبلیغات، فروش، تجارت الکترونیک و IT با سالها تجربه قصد دارد تا با استفاده از استراتژی بازیابی دهان به دهان (Word-of-Mouth Marketing) و قدرت خرید گروهی (Collective Buying Power) با صاحبان کسب و کارهای مختلف شامل (رستورانها، مراکز تفریحی و ورزشی، آژانسها و تورهای مسافرتی، مراکز خرید و .....) به نمایندگی از شما وارد مذاکره می گردد و با اخذ تخفیف با در صدهای بالا، پیشنهادهای جذابی را در زمینه کالا و خدمات در پریودهای زمانی مشخص (بصورت روزانه یا هفتگی) به شما ارائه خواهد داد.

روش کار حراجکده:

بر اساس روشهای بازاریابی عملکرد ما ایجاد یک رابطه برد - برد (Win-Win) می باشد. فروشندگان زمانی قادر خواهند بود قیمتهای ارائه شده به مشتری را بصورت تخفیف با در صد بالا ارائه دهند که تعدادی از خریداران، فروش آنها را تضمین کنند ما با ارائه پیشنهادات وبژه فروش این اطمینان را به آنها می دهیم که علاوه بر جذب مشتریان جدید، سود آوری نیز خواهند داشت. از طرفی خریداران و اعضای ما با دریافت تخفیف با درصد بالا، کالا و خدمات خود را با قیمت مناسبتری تهیه می کنند. آنچه بر جذابیت این نوع خرید می افزاید، استفاده از تخفیفی است که در شرایط عادی امکان پذیر نیست. از آنجائیکه فروشندگان نیز هیچ گونه بار مالی برای بازاریابی و تبلیغ تا قبل از فروش نخواهند داشت می توانند بدون ریسک و با فروش انبوه تخفیفهای مناسبی به خریداران ارائه دهند بر این اساس، همه به نحوی از این کار منتفع خواهند شد.

مهمترین اهداف و ماموریت ما:

  • بالا بردن آگاهی خریداران قبل از خرید با وقت کافی جهت تصمیم گیری
  • احترام به مشتریان و شرکای تجاری و کسب رضایت طرفین جهت استمرار کار
  • صرفه جویی در زمان و هزینه ها
  • خرید کالا و خدمات مورد نیاز از منزل و محیط کار
  • ایجاد ارتباط بین خریداران و تامین کنندگان کالا و خدمات
  • بازایابی و تبلیغ بدون ریسک و هزینه برای شرکای تجاری خود و فروش انبوه با جذب مشتریان جدید
  • تهیه هدیه و ارسال آن برای دوستان و آشنایان بدون صرف وقت

در حراجکده شما لذت و شادی خریدی آسان، مطمئن و ارزان را تجربه خواهید کرد.