حراج برتر ماه

عضویت در خبرنامه

چنانچه می خواهید در جریان پیام ها و حراجی های هفتگی ما باشید لطفا نام و ایمیل خود را وارد کنید.
فرمت ایمیل نامعتبر است.
ثبت لحظات شیرین زندگی در آلبوم آهنربایی StickyPhoto12345

 چیست؟StickyPhoto

StickyPhoto سرویس اینترنتی چاپ خاطرات ثبت شده شما، بر سطوح آهنربایی است. با هر آلبوم StickyPhoto می توانید به راحتی ۶ عدد از عکس های خود را به صورت آهنربایی چاپ نموده و بر روی درب یخچال و یا هر سطح آهنی دیگری قرار دهید. این محصول در ابعاد طول و عرض ۵ سانتیمتری چاپ میگردد و نیازی به چسب ندارد.


 در عرض چند دقیقه گالری شگفت انگیز خود را آماده کنید و با ثبت خاطرات شیرین خود و عزیزانتان، از آن لذت ببریدwww.Stickyphoto.ir


 • راضیه خرمیلطفا راهنماییم کنید الان دو سه روزه که هرچی میزنم میگه غیر مجازه کدتون.

  حراجکده : راضیه خانم
  سلام،لطفا با شماره تلفن 22016084 (سرکار خانم سرداری) تماس بگیرید تا شما را راهنمایی نمایند
 • pampo_64@yahoo.comمن کدهارو وارد میکنم میگه قابل قبول نیستنننننن.چکار کنم؟

  حراجکده : کاربر گرامی
  با سلام،خواهشمند است با تلفن 22016084( سرکار خانم سرداری) تماس بگیرید تا شما را راهنمایی نمایند
 • محیامن کد مشتری که نو میل فرستاده شده وارد می کنم. "کد تخفیف / کارت هدیه وارد شده مجاز به استفاده نمی باشد" این خطا رو می ده !! علت چیه؟

  حراجکده : محیا عزیز
  با سلام و سپاس، کد مشتری شما به شرکت وب یک ارسال شده است تا بتوانید بعد از آپلود عکسهای خود  آن را در قسمت کد تخفیف، وارد نمائید، شاید خطای نرم افزاری در سایت Stickyphoto رخ داده باشد ، مورد فوق حتما پیگیری خواهد شد و نتیجه به شما اطلاع داده خواهد شد.
 • عادله شاهیسلام خسته نباشید اگر ۱ هفته از خرید کوپن گذشته باشد آیا نمیتوان عکس ها را آپلود کرد؟

  حراجکده :عادله خانم
  با سلام و سپاس از شما، 24 ساعت بعد از خرید از سایت حراجکده، می توانید طبق دستور العمل اعلام شده در راهنمای گام به گام در بخش ویژگی ها، عکسهای خود را آپلود نمائید و با توجه به تاریخ اعتبار کوپن ها تا 17 اسفند ماه این فرصت برای شما وجود دارد، ولی با توجه به ارسال پستی آلبوم ،توصیه می گردد با توجه به ترافیک کاری اسفند ماه، سریعتر آلبوم خود را آپلود نمائید تا یک هفته بعد از آن، آلبوم برای شما ارسال گردد.
 • ایمان خسرویممنون از سایت خوبتون

  حراجکده : ایمان جان
  سلام، از اظهار لطف شما دوست عزیز سپاسگزاریم
 • عادله شاهیسلام ببخشین جنس این عکس چیست؟ آیا عکس معمولی را بر روی صفحات آهن ربایی که آماده هستند چسبانده اند؟ در ضمن ۵ سانتی متر بسیار کوچک است. امکان چاپ ۱۰ سانتی متر وجود دارد اگر کوپن بیشتری بخریم؟

  حراجکده : عادله خانم
  سلام، شما در این طرح می توانید 6 عکس خود را طبق راهنمای گام به گام در بخش ویژگی ها در سایت StickyPhoto آپلود نمائید و بعد این عکسها بر روی سطوح آهنربایی چاپ می شود و شما می توانید آنها را به درب یخچال یا هر سطح آهنربایی دیگر بچسبانید در ضمن ابعاد هر عکس نیز طبق قالب استاندارد 5 * 5 سانتی متر می باشد و محدودیتی در خرید تعداد کوپن وجود ندارد و با هر کوپن می توانید یک آلبوم 6 تایی تهیه فرمائید.