حراج برتر ماه

عضویت در خبرنامه

چنانچه می خواهید در جریان پیام ها و حراجی های هفتگی ما باشید لطفا نام و ایمیل خود را وارد کنید.
فرمت ایمیل نامعتبر است.
شبی شاد همراه با تئاتر کمدی و موزیکال بفرمائید عشق!1

مشاهده فواید خندیدن (کلیک کنید)

 بر اساس تحقیقات، قهقهه و خندیدن از ته دل میزان هورمون های استرس را در خون بطور چشمگیری كاهش می دهد، پژوهشگران با نمایش یك فیلم كمدی ، افراد را در موقعیت خنده آور قرار دادند و میزان هورمون های استرس مانند كورتیزول ، اپی نفرین و دوپاك را در خون آنان قبل،در حین تماشای فیلم و بعد از نمایش اندازه گیری كردند و متوجه شدند هورمون های استرس در خون این افراد بر اثر تماشای فیلم خنده دار به میزان چشمگیری كاهش یافته بود بطور کلی قرار گرفتن در موقعیت های مثبت  با كاهش هورمون های استرس ، از عوارض ناشی از افزایش مزمن این هورمون ها پیشگیری می كند، بنابر این توصیه می شود  در برنامه های كاهش استرس و فشار های روانی از موقعیت های خنده آور  و شاد استفاده شود.

 پس بهتون پیشنهاد می دهیم اگر می خواهید نتیجه این تحقیق رو خودتون هم آزمایش کنید و نتیجه مثبت اونو ببینید ، تئاترهای کمدی و موزیکال رو  هم حتما ببینید و یه شب دست از غم و غصه­ها بکشید و مسائل کاری و گرفتارهای روزمره رو فراموش کنید و از ته دل بخندید، چه ایرادی داره مگه؟ چقدر خودتون رو تو اتیکتهای رسمی قرار می دهید گاهی هم لازمه کمی راحت باشید و کودکه درون را رهایش کنید تا بلند بلند بخنده! و دستاش از فرط دست زدن مور مور بشه، خلاصش کنیم که در این تئاتر شما ٣ ساعت تمام آنچنان شاد و سرحال می شوید که شاید بی اغراق در هیچ جا و هیچ مراسمی آنقدر بهتون خوش نگذشته باشه.

پس بخندید تا دنیا به شما بخندد، با دوستان و عزیزانتون تئاتر " بفرمائید عشق! " رو حتما ببینید و همه با هم شبی شاد و سراسر از خنده رو تجربه کنید و با هم بخندید و اینو بدونید که افرادی که دیگران رو شاد می کنند برای همه ما قابل احترام هستند.منتظر دیدار شما عزیزان تو سالن نمایش هستیم.

 

 

بخندید تا دنیا به شما بخندد


 • بیتا من با نظر ندا جان موافقم. خیلی خندیدیم

  حراجکده : بیتا خانم
  با سپاس از شما، بسیار خوشحال هستیم که رضایت شما جلب شده است
 • منیژهسلام من این تئاتر رو رفتم فوق العاااااااااااااااااااااااااده بود به خصوص بازی آقای پاپی و مسعودی و صدای آقای رهبری ووووووو صدای آقای رضایی بسیار بسیار دلنشین بود . حتما پیشنهاد میکنم برین ببینید

  حراجکده : منیژه خانم
  با سپاس از شما، از اینکه نظر خود را برای ما بیان نمودید بسیار ممنویم و امیدواریم در پیشنهادات بعدی نیز در خدمت شما باشیم.
 • arezooسلام ما دیشب به این تئاتر رفتیم کار آقای رضا پاپی عالی بود البته آقای شهرام مسعودی هم زحمت زیادی کشیدن صدای آقای رهبری هم که حرف نداشت اگه آقای پاپی وبی.سایتی دارن و اطلاع دارین لطفا بهم خبر بدین ممنونم

  حراجکده :
  با سلام و سپاس از شما، بسیار خوشحال هستیم که نظر خود را برای ما و کاربران بیان نمودید، در رابطه با وب سایت ایشان اطلاعی نداریم ولی اگر در این زمینه اطلاعاتی بدست آوردیم حتما اعلام می نمائیم. 
 • نداعالی بود. خیلی خندیدیم. ممنون

  حراجکده : ندا خانم
  با سلام ، از اینکه با ما در ارتیاط هستید و نظر خود را برای ما ارسال نمودید سپاسگزاریم